Pierwsze informacje o stanie zdrowia Roberta Lewandowskiego

footballnus.com

Bayern Monachium w hicie kolejki pokonał RB Lipsk 2:0, obejmując fotel lidera. Niepokojącą informacją zarówno dla Bawarczyków jak i polskich kibiców, było przedwczesne zejście Roberta Lewandowskiego z powodu kontuzji.

Polak z boiska zszedł w 44. minucie. Sześć minut wcześniej strzelił bramkę na 2:0 i wydaje się, że właśnie w momencie oddania strzału, Polak doznał kontuzji mięśniowej. Sky informuje, że ucierpiał mięsień dwugłowy napastnika. W niedzielę ma przejść dostarczający więcej informacji rezonans magnetyczny.

Robert Lewandowski w Bayernie Monachium z powodu kontuzji pauzował jedynie 41 dni, co daje 9 opuszczonych meczów.