La Liga: Bezbarwne Atletico znowu gubi punkty

LaLiga

Atletico ma słaby start na nowym stadionie. Po raz kolejny, podopieczni “Cholo” nie zdołali zdobyć pełnej puli punktów w meczu ligowym.

Tym razem, ekipa z Madrytu zremisowała na Wanda Metropolitano 1:1 z Villarreal. Bramki w tym spotkaniu zdobywali: Ángel Correa w 61 minucie dla gospodarzy, natomiast dla gości Bacca, doprowadzający do wyrównania w 81 minucie.

To nie jest ta sama drużyna, która w ostatnich latach biła się o tron La Liga. Atleti w tym sezonie jest zdecydowanie pod formą. Jednakże, mimo słabej dyspozycji, Los Colchoneros cały czas utrzymują się w ścisłej czołówcezajmując wysokie czwarte miejsce.