Piękny gol Krychowiaka w meczu ligi rosyjskiej (Video)

Grzegorz Krychowiak / fot. Mikołaj Barbanell

Grzegorz Krychowiak (Lokomotiv Moskwa) zdobył gola w przegranym 2:3 meczu z Achmatem Grozny, w ramach 5. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.

W środę, 26 sierpnia Lokomotiv Moskwa zagrał na własnym stadionie z Achmatem Grozny w meczu 5. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. W pierwszym składzie zespołu gospodarzy znalazł się Grzegorz Krychowiak, a Maciej Rybus całe spotkanie oglądał z perspektywy ławki rezerwowych.

Mecz lepiej rozpoczął zespół gości, który po pierwszej połowie prowadził 2:0. W pierwszym kwadransie drugiej połowy obie drużyny grały na podobnym poziomie i intensywności, co zaowocowało zdobyciem po jednej bramce z każdej ze stron.

Nadzieję w serca kibiców wlał Grzegorz Krychowiak, który w 77. minucie strzelił gola. Reprezentant Polski pokonał bramkarza strzałem głową po perfekcyjnym dośrodkowaniu od Witalija Lisakowicza. Bramka 30-latka nie wpłynęła na losy meczu. Ostatecznie klub z Groznego wygrał 2:3 i awansował na 4. miejsce w tabeli.

Lokomotiv Moskwa – Achmat Grozny – Grzegorz Krychowiak 77′

View this post on Instagram

? «Локомотив» делает счет 2:3, @grzegorz.krychowiak забивает первый гол в новом сезоне #ТинькоффРПЛ ?? ⠀ ? Lokomotiv make it 2:3 with Krychowiak first goal of the season in #RPL ?? ⠀ #ЛокоАхмат #LokoAkhmat