Piąte trafienie Kamila Glika dla AS Monaco
Środkowy obrońca reprezentacji Polski oraz AS Monaco, Kamil Glik we wczorajszy wieczór w zwycięskim starciu Pucharu Francji z trzecioligowym Chambly wpisał się na listę strzelców (5:4).
Dla byłego kapitana FC Torino to już piąte trafienie w barwach Monaco. Były defensor m.in Piasta Gliwice znakomicie wkomponował się w zespół z Księstwa Monaco. 28-letni Kamil Glik zagrał w 21. spotkaniach ligi francuskiej. Zabrakło go jedynie w spotkaniu, w którym musiał pauzować za nadmiar żółtych kartek. W lidze na koncie ma trzy trafienia. Parę środkowych obrońców Kamil Glik tworzy z 24-letnim Brazylijczykiem Jemersonem.
-
AktualnościPrzewidywane składy na mecz Francja - Hiszpania | 14.07.2026














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 11:12
-


AktualnościFrancja - Hiszpania sędzia spotkania. Kto poprowadzi mecz? (14.07.2026)














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 9:12
-


AktualnościPo zwycięstwie Argentyny 3:1 nad Szwajcarią: co najmniej dwie ofiary i starcia z policją po celebracjach














Michał Bosak / 13 lipca 2026, 15:49
-


AktualnościThomas Tuchel ostro zmobilizował Anglię podczas przerwy – Jude Bellingham wyrównał i zapewnił zwycięstwo nad Norwegią














Michał Bosak / 13 lipca 2026, 15:05
-

AktualnościSelfie Lamine’a Yamala i Inés García przed półfinałem MŚ wywołało lawinę komentarzy














Michał Bosak / 13 lipca 2026, 14:40
-

AktualnościInfantino: Donald Trump ma wręczyć trofeum MŚ 2026 po finale; rozmowa w sprawie Baloguna














Michał Bosak / 13 lipca 2026, 14:11





































