Pewne zwycięstwo Manchesteru United

sportskeeda.com

Manchester United rozgromił na własnym stadionie outsidera ligi Crystal Palace. Czerwone Diabły zaaplikowały 4. bramki po raz czwarty w tym sezonie.

Nie minęły 5. minut a Manchester United cieszył się z pierwszego gola w tym spotkaniu. Rashford z lewej strony okiwał  Van Aanholta i wystawił piłkę na 11. metr do Juana Maty, a Hiszpan dopełnił formalności. W 35. minucie Fellaini wykończył dośrodkowanie z lewej strony Younga i podwyższył wynik spotkania. Przed przerwą na listę strzelców mógł wpisać się Rashford, ale po jego strzale piłką ugrzęzła na słupku. Manchester dominował i jak najbardziej zasłużenie prowadził 2:0. Crystal Palace oddał w pierwszej połowie jeden celny strzał na bramkę.

Na początku drugiej połowy Manchester strzelił trzeciego gola w spotkaniu. Fellaini strzałem głową wykończył dośrodkowanie Rashforda. Dla Belga to był pierwszy dublet od pięciu lat, kiedy był jeszcze piłkarzem Evertonu. W końcówce spotkania swojego 7. gola w tym sezonie strzelił Lukaku. Napastnik United dostał podanie od Martiala i umieścił piłkę w siatce. Manchester United wygrywa 4:0 i zostaje nowym liderem Premier League.