Pep Guardiola komentuje list Yayi Toure

theguardian.com

Yaya Toure opublikował dzisiaj list otwarty odnośnie swojej sytuacji w klubie, o czym możecie przeczytać tutaj. List dotarł także do menedżera “The Citizens” Pepa Guardioli, a ten postanowił go skomentować.

Na konferencji prasowej przed spotkaniem Manchesteru z Middlesbrough 45-letni menedżer tak skomentował tą sprawę:

Przeprowadziłem dzisiaj rozmowę z Toure. Zrobiliśmy to prywatnie. Widziałem, co napisał i jak on to widzi. Dla nas, dla Manchesteru City, jest to świetna wiadomość. Także dla Yayi, którego znam bardzo długi i którego cenię – zaczął Hiszpan.

Yaya jest obecny na naszych treningach i meczach. Wiecie doskonale, jaka jest jego sytuacja i nic się na tą chwilę nie zmieniło. Po rozmowie z nim wszystko jest w porządku, nie muszę nic więcej dodawać. Najważniejsze jest teraz spotkanie z Middlesbrough i to na nim się koncentruję – zakończył Hiszpan.

Ciężko powiedzieć, jak na tą całą sytuację zapatruje się Hiszpan. Jego słowa nie rozjaśniły sytuacji, ale wydaje się, że na ten moment Yaya nadal nie znajduje się w jego planach. Guardiola cały czas ma swój pomysł na zespół, a po znakomitym meczu z Barceloną w Lidze Mistrzów (wygrana 3:1) wydaje się, że nie będzie chciał nic zmieniać.

OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *