www.mirror.co.uk

Skrzydłowy Chelsea F.C. Pedro Rodriguez opowiedział dziennikarzom o swoich relacjach z obecnym trenerem Manchesteru City Pepem Guardiolą. Hiszpan nie kryje szacunku do menadżera drużyny z Etihad Stadium. 

,,Moje relacje z nim są bardzo dobre. Był bardzo ważną osobą, podczas mojego pobytu w Barcelonie i jednocześnie bardzo dobrym trenerem. Ma świetne wizje gry, lubi stosować wysoki pressing i grać bardzo szeroko. To będzie dla nas trudny mecz” – powiedział Pedro.

Piłkarz londyńskiej Chelsea zapytany również został o wizję gry Guardioli na nadchodzące spotkanie przeciwko jego zespołowi.

,,Prawdopodobnie powie im ,by stosować wysoki pressing, aby utrudnić nam grę. Będzie chciał, żeby piłka poruszała się bardzo szybko i żeby szukali szans do zdobycia bramki. To będzie trudny mecz, ale dla nas to dobry moment na takie spotkanie” – odpowiedział Hiszpan.

Pedro dotychczas wystąpił w 12 spotkaniach ligowych w tym sezonie, aplikując rywalom 3 bramki oraz dwukrotnie asystując przy trafieniach kolegów.

Źródło: chelseafc.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *