Bez niespodzianek w Paryżu. Paris Saint Germain pewnie pokonało na własnym stadionie Malmoe FF 2:0. Ibrahimović, który jest obecnie graczem PSG, a kiedyś grał w barwach gości jedynie zaliczył asystę.

Pierwszą bramkę w tegorocznej edycji LM, już w czwartej minucie zdobył Di Maria, który wykorzystał podanie Marco Verrattiego i zdobył pierwszego gola w barwach PSG. W 27. minucie Kevina Trappa pokonał Markus Rosenberg, bramka nie została jednak uznana z powodu faulu na Silvie.

Drugie gola po zmianie połów dołożył Cavani w 57 minucie. Przy bramce Urugwajczyka asystował Ibrahimović. Paris Saint Germain mogło wygrać dużo wyżej, ale wyśmienita postawa bramkarza Malmoe, Wilanda uratowało gości przed kolejnymi bramkami.

Paris Saint Germain (Di Maria 4′ Cavani 57′) – Malmoe FF 2:0