Oficjalnie: Zakażenie koronawirusem w Legii

Legia Warszawa

Artur Boruc, Legia Warszawa | fot. Mikołaj Barbanell

Koronawiurs coraz mocniej uderza w ekstraklasowe kluby. Tym razem Covid-19 wykryto w szeregach aktualnego mistrza Polski, Legii Warszawa. 

Legia Warszawa poinformowała, iż w poniedziałek jeden z zawodników pierwszej drużyny przeszedł test na obecność wirusa Sars-CoV-2 w organizmie, który dał wynik pozytywny. Zakażony piłkarz został odizolowany od reszty drużyny i przebywa na domowej kwarantannie.

Informujemy, że w poniedziałek, 2 listopada, jeden z zawodników Legii przeszedł badanie na obecność wirusa SARS-CoV-2, które dało wynik pozytywny. Klub niezwłocznie wdrożył wszystkie niezbędne procedury. Zawodnik przebywa w domu bez kontaktu z pozostałą częścią drużyny, która zgodnie z planem przystąpi do dzisiejszego meczu PKO BP Ekstraklasy Warta Poznań – Legia Warszawa – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

Stołeczny klub nie ujawnił danych personalnych zakażonej osoby. Kibice i dziennikarze mogą się tylko domyślać o kim mowa, bazując na powołanej kadrze meczowej zespołu na spotkanie z Wartą, w której brakuje ważnych ogniw – Michała Karbownika i Luquinhasa.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.