Oficjalnie: Radosław Mozyrko dyrektorem działu skautingu w Legii Warszawa

legia.com


Radosław Mozyrko został dyrektorem działu skautingu Legii Warszawa. W latach 2016-2019 Mozyrko był menadżerem Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.

– Współpracowałem z Radkiem kilka lat, pełniąc funkcję Dyrektora Akademii Legii, więc śmiało mogę powiedzieć, że jest osobą kompetentną, jak i godną zaufania. Będzie znaczącym wzmocnieniem pionu sportowego klubu, odpowiedzialnym za skuteczną realizację polityki transferowej. Przez ostatni czas pracując w strukturach skautingu Chelsea i na stanowisku Dyrektora Sportowego Warty Poznań, Radek zdobywał dodatkowe, cenne doświadczenie właśnie w tym obszarze. Jednocześnie bardzo dobrze zna struktury Legii i jest świadomy wymagań oraz presji, towarzyszącym realizacji celów sportowych klubu – mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa.

Radosław Mozyrko w 2019 roku trafił do londyńskiej Chelsea, gdzie zajmował się skautingiem w rejonie Europy Środkowej i Wschodniej. Do Polski wrócił latem ubiegłego roku, obejmując funkcję dyrektora sportowego w Warcie Poznań.

źródło: legia.com /


 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.