Oficjalnie: Piotr Tworek nowym szkoleniowcem Śląska Wrocław

slaskwroclaw.pl


Nowym trenerem Śląska Wrocław został Piotr Tworek. Szkoleniowiec związał się z wrocławskim klubem kontraktem do końca czerwca 2023 roku.

– Trener Piotr Tworek z pewnością jest w stanie skonsolidować zespół i natchnąć zawodników do lepszej postawy i bardziej efektywnej gry, co przełoży się na wyższe miejsce w tabeli. Przełamanie obecnego impasu to dla nas wszystkich priorytet i najważniejsze zadanie sztabu szkoleniowego trenera Tworka – zaznacza Dariusz Sztylka, dyrektor sportowy Śląska Wrocław.

Nowy trener po raz pierwszy poprowadzi drużynę w niedzielnym meczu z Radomiakiem Radom. Szkoleniowiec skompletował już sztab szkoleniowy i rozpoczyna pracę z drużyną. Drugim trenerem został Adam Szała, a asystentami Janusz Góra i Krzysztof Wołczek. Trenerami przygotowania motorycznego będą Michał Polczyk i Przemysław Parus, trenerem bramkarzy Krzysztof Osiński, a analitykiem Andrzej Gomołysek.

– Negocjacje nie trwały długo, obie strony były zainteresowane współpracą. Szczegóły ustaliliśmy bardzo sprawnie i od dziś jestem w Śląsku Wrocław. Chciałbym, żeby nasz zespół w każdym meczu dał się pokroić za zwycięstwo. By piłkarze w każdym spotkaniu zostawiali zdrowie i pokazywali swoje umiejętności, a te w tej drużynie są wysokie – mówi nowy szkoleniowiec Śląska Wrocław.

źródło: slaskwroclaw.pl /


Brytyjski miliarder planuje przejęcie Chelsea, w planach przebudowa Stamford Bridge


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.