Oficjalnie: Nowy golkiper w Jagiellonii Białystok, wypożyczony z Arsenalu

jagiellonia.pl

Dejan Iliew został wypożyczony do Jagiellonii Białystok z londyńskiego Arsenalu FC. Macedoński golkiper na Podlasiu spędzi pół roku. 24-latek będzie występował z numerem jeden na koszulce. 

Dejan Iliew spędził na wypożyczeniu w ligi słowackiej, do SKF Sered, w którym zagrał 18 meczów i trzy razy zachował konto. – Po tym jak zakończyła się umowa ponownie dołączyłem do zespołu, by po jednym z treningów dowiedzieć się, że interesuje się mną Jagiellonia. Ludzie z klubu zapytali czy jestem zainteresowany i tak zaczął się temat moich przenosin, który zakończył się podpisaniem umowy we wtorek – opowiada nowy nabytek “Jagi”.

Macedończyk nie miał żadnych szans, by przebić się w pierwszym zespole “Kanonierów”. – Bardzo długo znamy się z Krystianem Bielikiem, który jest moim bardzo dobrym kolegą. Jako, że blisko się trzymamy i mam do niego duże zaufanie postanowiłem zasypać go pytaniami o Polsce, Ekstraklasie i Jagiellonii. Wypowiadał się w samych superlatywach, więc nie miałem żadnych obaw przed przenosinami. Teraz jestem bardzo szczęśliwy z dołączenia do Jagiellonii i nie mogę już się doczekać pierwszego treningu – przekonuje. – Szukałem też informacji na własną rękę. W internecie zobaczyłem, że to jest duży klub z ogromną liczbą oddanych kibiców, pasjonujących się piłką. Jestem z tego bardzo szczęśliwy i mam nadzieję, że dostarczę im również trochę powodów do radości – zakończył Iliew.

źródło: jagiellonia.pl / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi