Oficjalnie: Michał Żyro ma nowego menedżera

Wolverhampton Wanderers ogłosiło za pośrednictwem swojej strony internetowej nazwisko nowego menedżera zespołu. 

Słabe wyniki zespołu pod wodzą Waltera Zengi spowodowały, że włodarze “Wilków” postanowiły pożegnać się z Włochem po zaledwie trzech miesiącach współpracy. Zespół pod jego wodzą nie spisywał się najlepiej, co odzwierciedla zaledwie 19. pozycja w tabeli Championship. Jego miejsce zajmie Paul Lambert. 47-letni Szkot ma spore doświadczenie z angielskich boisk. W trakcie swojej kariery trenerskiej prowadził m.in. Norwich, Aston Villę czy Blackburn.

Dyrektor sportowy Wolves Jeff Shi jest przekonany, że pod wodzą doświadczonego Lamberta zespół będzie mógł wzbić się w tabeli i prezentować o wiele lepszy futbol niż za poprzednika:

Postanowiliśmy przekazać zespół menedżerowi, który ma duże doświadczenie na kilku szczeblach rozgrywkowych w Anglii. Paul doskonale zna realia, jakie tutaj panują. Jego wizja prowadzenia zespołu zrobiła na nas ogromne wrażenie. Razem z nim zamierzamy wrócić do Premier League tak szybko, jak tylko się da. Taki mamy cel. Dołożymy wszelkich starań, by go osiągnąć.

Zawodnikiem Wolverhampton jest Michał Żyro. Polak jest jednak od kwietnia poza grą po tym, jak doznał poważnej kontuzji. Obecnie pracuje nad powrotem do formy.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *