Oficjalnie: Legia bez Michniewicza w meczu o Superpuchar Polski

Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Czesław Michniewicz nie poprowadzi Legii Warszawa w meczu o Superpuchar Polski z Cracovią – poinformował stołeczny klub.

Czesław Michniewicz od kilku tygodni pełni równocześnie funkcję szkoleniowca Legii Warszawa i reprezentacji Polski do lat 21. Jak poinformował stołeczny klub, doświadczony trener nie poprowadzi Legii w meczu o Superpuchar Polski z Cracovią (09.10, 20:45). Taki stan rzeczy podyktowany jest kolizją terminów. Tego samego dnia, o godzinie 18:00 reprezentacja Polski U21 zagra na wyjeździe ze swoimi rówieśnikami z Serbii, w ramach eliminacji młodzieżowych Mistrzostw Europy.

Michniewicza tymczasowo na ławce trenerskiej zastąpi Marek Saganowski, który od półtora roku jest członkiem sztabu szkoleniowego. Jego asystentem będzie Przemysław Małecki, który do sztabu dołączył we wrześniu. Wcześniej pracował w młodzieżowych reprezentacjach Polski, Lechu Poznań, Zagłębiu Lubin i Miedzi Legnica.

Dla byłego napastnika nie będzie to debiut w roli pierwszego szkoleniowca Legii Warszawa. 35-krotny reprezentant Polski prowadził zespół w meczu PKO BP Ekstraklasy z Lechią Gdańsk (3:1) 27 kwietnia 2019 roku.

Relacja z meczu o Superpuchar Polski zostanie opublikowana na naszym portalu, bezpośrednio po ostatnim gwizdku sędziego.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *