OFICJALNIE: Klub z Premier League zwolnił szkoleniowca!

www.skysports.com


Alan Pardew został zwolniony z funkcji szkoleniowca Crystal Palace po blisko dwóch latach pełnienia obowiązków menedżera ekipy z Selhurst Park.

Zespół Orłów nie może zaliczyć obecnego roku do udanych. Crystal Palace zdobyło jak do tej pory w 2016 roku zaledwie 26 punktów – najmniej w całej Premier League – i nic dziwnego, że włodarze klubu postanowili rozstać się z angielskim trenerem.

,,Chciałbym serdecznie podziękować za wszystko, co Alan dla nas zrobił, i jako menedżer i kiedyś jako piłkarz. Pod jego wodzą zaliczyliśmy świetną drugą część sezonu 2014/15, a w poprzedniej kampanii dotarliśmy do finału FA Cup oraz po raz 4. z rzędu utrzymaliśmy się w lidze, co jest rekordowym osiągnięciem dla naszego klubu. Podczas tej przygody ciężka praca i zaangażowanie Alana było niepodważalne i rozwinął nasz klub na wielu obszarach, a my życzymy mu szczęścia na przyszłość” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu prezesa Crystal Palace Steve’a Parisha.

W nadchodzącym, bardzo pracowitym okresie klub ma nadzieje na obsadzeniu pozycji menedżera tak szybko jak to możliwe, jednak obecnie nie ma nic do powiedzenia na temat zastępstwa.

Źródło: www.cpfc.co.uk


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.