Oficjalnie: Jacek Trzeciak trenerem Olimpii Grudziądz

olimpiagrudziadz.com

W zeszłym miesiącu z posadą trenera w Olimpii Grudziądz pożegnał się Mariusz Pawlak. Dziś oficjalnie ogłoszono, iż nowym szkoleniowcem pierwszoligowca został 47-letni Jacek Trzeciak.

Od listopada ubiegłego roku Jacek Trzeciak prowadził ROW 1964 Rybnik, z którym spadł z drugiej ligi, ale mimo to utrzymał się na stanowisku. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Teraz postawiono przed nim trudne zadanie, a mianowicie spokojne utrzymanie na zapleczu ekstraklasy. Olimpia Grudziądz znakomicie rozpoczęła rozgrywki ligowe, lecz po dwóch z rzędu wygranych nadeszły z kolei cztery porażki. Obecnie zawodnicy z Grudziądza znajdują się tuż nad strefa spadkową.

Jacek Trzeciak jest szczególnie kojarzony przez kibiców z występów w Polonii Bytom, dla której w ekstraklasie rozegrał 74 spotkania i zdobył pięć goli. Oprócz tego w najwyższej lidze reprezentował barwy Ruchu Radzionków oraz RKS-u Radomsko. Karierę zawodową zakończył po kampanii ligowej 2009/10, ale kontynuował przygodę z futbolem na niższych szczeblach rozgrywkowych łącząc pracę jako asystent trenera.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *