rangers.co.uk

Maciej Gostomski zmienia klub. Bramkarz postanowił nie przedłużać umowy z Lechem Poznań i podpisał kontrakt z Glasgow Rangers.

Golkiper nie był zadowolony ze swojej pozycji w Lechu i już jakiś czas temu zapowiedział swoje odejście z Poznania. Władze „Kolejorza” zaoferowały mu nową umowę, ale zawodnik nie chciał być rezerwowym i postanowił poszukać nowych wyzwań.

Gostomski wyjechał do Szkocji na kilkudniowe testy na których bardzo dobrze się zaprezentował. To sprawiło, że władze klubu z Ibrox Stadium postanowiły zaoferować mu kontrakt. Polak podpisał półroczną umowę i jest gotowy do podjęcia rywalizacji o miejsce w składzie Rangersów.

Nowy klub piłkarza występuje na zapleczu szkockiej ekstraklasy, ale jest na dobrej drodze do wywalczenia awansu i powrotu do elity. Bramkarz jest bardzo zadowolony ze swojej decyzji.

– Jestem zachwycony, że tu trafiłem. Miałem inne opcje, ale gra w takim klubie to dla mnie wielka szansa i sądzę, że z moim doświadczeniem będę w stanie pomóc Rangers (…) Chcę grać i walczyć o miejsce w podstawowej jedenastce.

Autor: Joanna Foltynowicz, źródło: dailyrecord.co.uk/rangers.co.uk


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.