Oficjalnie: Filip Marković trenuje w Śląsku Wrocław

slaskwroclaw.pl

Jak informuje oficjalny portal Śląska Wrocław, Filip Marković będzie przez cały tydzień trenował z pierwszą drużyną. Po tym czasie zapadnie decyzja o zatrudnieniu 27-letniego skrzydłowego z Serbii.

Filip Marković to uniwersalny zawodnik ofensywny. Może zagrać na kilku pozycjach w przednich formacjach, jako skrzydłowy, napastnik lub “numer 10”. W swojej karierze bronił barw kilku klubów ze swojej ojczyzny (m.in Partizana Belgrad), grał także w Portugalii, Hiszpanii, Belgii oraz Francji. Ostatni sezon spędził we francuskim Lens. Na swoim kocie ma również pięć występów w reprezentacji Serbii U-18.

Sztab szkoleniowy będzie przyglądał się 27-latkowi podczas tygodniowych wspólnych treningów z drużyną WKS-u. Jeśli wypadnie na nich pomyślnie, Serb najprawdopodobniej zostanie nowym zawodnikiem Śląska Wrocław – czytamy w komunikacie.

Śląsk Wrocław pod wodzą Vitezslava Laviczki  z dorobkiem dziesięciu punktów jest liderem PKO Ekstraklasy. Drużyna z Dolnego Śląska obok Pogoni Szczecin oraz Lechii Gdańsk nie zaznała jeszcze goryczy porażki. W piątej serii gier “Wojskowi” podejmą na własnym stadionie Cracovię.

źródło: slaskwroclaw.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *