Oficjalnie: Benrahma wypożyczony do West Ham United

Said Benhrama

Zdjęcie: West Ham United


West Ham United potwierdziło ściągnięcie w swoje szeregi reprezentanta Algierii.

25-letni napastnik został wypożyczony do końca sezonu z Brentford. Said Benhrama to jedno z odkryć ostatnich sezonów w Championship. Do Anglii przeniósł się w 2018 roku z OGC Nice. W sezonie 2018/19 zagrał w lidze z 38 meczach, zdobył dziesięć bramek i zaliczył piętnaście asyst. W kolejnej kampanii dorzucił 43 występy, siedemnaście goli i dziewięć kluczowych podań.

Rozmawiałem już z trenerem. Wiem czego ode mnie oczekuję i będę się starać zrealizować to na boisku. Jestem bardzo szczęśliwy, że stałem się częścią tego zespołu. West Ham United to legendarny klub, który jest od dawna w Premier League. Gram w futbol przede wszystkim, by dobrze się bawić. Ale podoba mi się perspektywa dołączenia do najlepszej ligi na świecie. Więc czekam z niecierpliwością, by pokazać co potrafię – skomentował Benrahma po podpisaniu kontraktu z WHU.

Pierwsze sezony nie wskazywały, że Benrahma tak rozkręci karierę. Z Nicei był kilkukrotnie wypożyczany, m.in. do Angers czy Ajaccio. A Brentford dwa lata temu za tego zawodnika zapłaciło blisko 2 mln euro.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.