Oficjalnie: Benjamin Verbic zawodnikiem Legii Warszawa!

@LegiaWarszawa


Transfer Benjamina Verbicia do Legii Warszawa doszedł do skutku. Reprezentant Słowenii został zaprezentowany jako nowy nabytek mistrza Polski.

Legia Warszawa pozyskała nowego piłkarza. Benjamin Verbic został ogłoszony nowym zawodnikiem zespołu z Warszawy. Wcześniej występował w barwach Dynama Kijów, z którym zdobył mistrzostwo ligi ukraińskiej. Zawodnik ma być wzmocnieniem, które pomoże odbudować formę Legii.

– Verbic jest zawodnikiem dobrym technicznie, który świetnie kontroluje piłkę. Inni piłkarze nie mają obaw, żeby podawać do niego, bo jest w stanie dużo wykreować. Ma odpowiednie doświadczenie, grał na bardzo dobrym poziomie w Kopenhadze i Kijowie, również w europejskich pucharach. Zdaję sobie ekipę z dużych oczekiwań kibiców. Dajmy mu czas, żeby się wdrożył — wtedy on może dać nam więcej – podsumował dyrektor sportowy Legii Warszawa.

Benjamin Verbic jest jednym z ważniejszych ogniw reprezentacji Słowenii. Rozegrał dla niej 28 spotkań, w których zdobył 5 bramek. Zawodnik może także pochwalić się sporą liczbą zdobytych trofeum. Na jego koncie widnieje dwukrotny mistrz Danii, dwukrotny zdobywca pucharu Danii, mistrzostwo ligi ukraińskiej oraz dwukrotny puchar Ukrainy, oraz trzykrotny superpuchar Ukrainy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.