Oficjalnie: Arkadiusz Malarz w ŁKS-ie Łódź

lkslodz.pl

39-letni Arkadiusz Malarz związał z ŁKS-em Łódź łączącym go do końca aktualnego sezonu. Doświadczony golkiper w lipcu, po czterech latach występów pożegnał się z kibicami Legii Warszawa.

– Sytuację Arka monitorowaliśmy od czasu, gdy odszedł z Legii. Rozpoczęcie rozmów miało miejsce na kilka dni przed sytuacją związaną z Michałem Kołbą. Nie będę opisywał, jakim bramkarzem jest Arek, bo każdy, kto śledzi polską piłkę, o tym wie. Umówiliśmy się na dwuletni kontrakt i przez ten okres wraz z Arkiem mamy do zrealizowania kilka celów – mówi Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego. Wczoraj gruchnęła wiadomość, że podstawowym bramkarz ŁKS-u, Michał Kołba został przyłapany na stosowaniu dopingu. Próbka A wykazała pozytywny wynik i należy oczekiwać potwierdzenia kolejnej próbki.

Przy umiejętnościach, charyzmie, zaangażowaniu i doświadczeniu Arka jesteśmy przekonani, że uda nam się w pełni tego dokonać. Pozyskanie tej jakości piłkarza dla każdego klubu jest bezcenne, więc tym bardziej cieszymy się, że Arek zdecydował się na ŁKS – dodaje Przytuła. Arkadiusz Malarz zajęcia z resztą kolegów rozpocznie w przyszłym tygodniu.

źródło: lkslodz.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *