Messi: Barcelona jest moim domem i nie chcę wyjeżdżać z tego miasta

footballnewspapers.com

footballnewspapers.com

Leo Messi w rozmowie z katalońskim “Sportem” wyjaśnił, iż nie chce opuszczać Barcelony, ale kolejny raz wyraził żal z powodu braku odniesienia tryumfu w rozgrywkach prestiżowej Ligi Mistrzów.

FC Barcelona nie zdołała w czterech ostatnich sezonach awansować do finału Champions League. W katalońskich mediach pojawiła się informacja jakoby w kontrakcie Leo Messiego znalazła się klauzula, która pozwala odejść, jeśli sobie tego zażyczy.Barcelona jest moim domem i nie chcę wyjeżdżać z tego miasta – zapowiada Argentyńczyk. – Chcę wygrać Ligę Mistrzów, minęło sporo czasu, odkąd ją wygraliśmy – dodał. Niektóre doniesienia sugerują, że chociaż jego umowa wygaśnie w 2021 roku, to już w niedalekim czasie pożegna się z klubem. Piłkarz nigdy nie ukrywał faktu, że chciałby do Rosario i występować w swoim pierwszym klubie – Old Boys Newell.

Po trzech kolejkach La Ligi, “Duma Katalonii” zajmuje ósmą lokatę z dorobkiem czterech “oczek”. W sobotę podopieczni Ernesto Valverde podejmą na Camp Nou Valencię, która rozstała się z trenerem Marcelino, a zatrudniono Alberta Celadesa.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *