

Obraniak ponownie w kadrze
Po tym jak Adam Nawałka objął reprezentację Polski, na pierwsze mecze towarzyskie nie zabrał tzw. "farbowanych lisów", brakowało między innymi Eugena Polanskiego, Sebastiana Boenischa oraz Ludovica Obraniaka.
Jednak dla tego ostatniego zawodnika sam selekcjoner pofatygował się do Francji, aby obejrzeć dwa spotkania z udziałem ofensywnego pomocnika. Jego Bordeaux w tym czasie odniosło dwa zwycięstwa z Guingamp oraz Lille. Obraniak w tych meczach zaprezentował się nieźle, dlatego jak podkreślił Adam Nawałka, taka gra w kadrze jest potrzebna, czyli realizowanie taktyki oraz zaangażowanie w grze, z czym w ostatnim czasie jest mały problem. Obraniak dziś rano potwierdził chęć gry w polskiej reprezentacji.
-
AktualnościNeymar nie zagra z Haiti – pozostaje w New Jersey, by przygotować się do meczu ze SzkocjąNowacki / 19 czerwca 2026, 12:58
-


AktualnościMiroslav Koubek: 1:1 z RPA – żal niewykorzystanych sytuacji, ale reprezentacja Czech wciąż ma szanseNowacki / 19 czerwca 2026, 12:36
-


AktualnościKto sędziuje spotkanie Szkocja - Maroko? Poznaj arbitra tego meczu (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 12:15
-


AktualnościOceny piłkarzy po meczu Meksyk - Korea Południowa (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 11:49
-

AktualnościMeksyk - Korea Południowa statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 11:48
-

AktualnościUSA - Australia przewidywane jedenastki na spotkanie | 19.06.2026Nowacki / 19 czerwca 2026, 11:05





































