Nubel może wrócić do Bundesligi. Jest chętny na bramkarza
Alexander Nubel kończy okres wypożyczenia z Bayernu Monachium do AS Monaco.
Golkiper spędza już drugi sezon we francuskim klubie. W tym sezonie w jej barwach rozegrał 21 meczów we francuskiej Ligue 1, w których puścił łącznie 29 bramek, a sześciokrotnie kończył zawody z czystym kontem. Nubel w końcu pokazuje dobrą dyspozycję i jest chwalony za występy.
To powoduje, że interesują się nim kolejne kluby. Raczej wątpliwe, że Nubel po powrocie zostanie w Monachium. Zwłaszcza, iż "Bawarczycy" ściągnęli ostatnio Yanna Sommera, który jest numerem jeden podczas pauzy Manuela Neuera.
Niemieckie media twierdzą, że sytuację Nubela obserwuje RB Lipsk. Tam podstawowym bramkarzem jest Peter Gulacsi. 32-latek jednak ostatnio coraz częściej ma problemy zdrowotne. RB szuka golkipera, który powoli przejmie rolę Węgra, ale i będzie w stanie go zastąpić na odpowiednim poziomie. Przekonamy się jaką decyzję podejmie Nubel. Ale jego pozostanie na Allianz Arena jest raczej wątpliwe wobec sporej konkurencji. A on sam chce regularnie grać.
Źródło: BILD
-

Premier League typyBrentford - Tottenham typy na mecz i zapowiedź meczu. Kto faworytem? (22.08.2026)






Michał Bosak / 21 sierpnia 2026, 20:48
-


AktualnościReal Betis - Real Sociedad wyjściowe składy na mecz. Znamy podstawowe jedenastki (21.08.2026)











Kamil Wojtala / 21 sierpnia 2026, 20:27
-


AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Arsenal FC - Coventry City (21.08.2026)











Kamil Wojtala / 21 sierpnia 2026, 20:26
-


AktualnościOficjalnie: składy na mecz Olympique Marsylia - RC Strasbourg (21.08.2026)











Kamil Wojtala / 21 sierpnia 2026, 20:18
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe składy na spotkanieCracovia - Wieczysta Kraków (21.08.2026)











Kamil Wojtala / 21 sierpnia 2026, 20:00
-

Ekstraklasa typyPiast Gliwice - Legia Warszawa typy i kursy. Kto wygra mecz? (22.08.2026)






Michał Bosak / 21 sierpnia 2026, 19:43

































