Nowy trener Interu! Jaki kontrakt, kto w sztabie?

sslazio.it

Włoskie media są pewne. Stefano Pioli zostanie nowym trenerem Interu Mediolan!

Tym samym potwierdziły się informacje włoskich mediów. Wcześniej pisano, że nowym szkoleniowcem Nerrazurrich może zostać Laurent Blanc, Marcelino, Guus Hiddink czy Gianfranco Zola. Ostatecznie Stefano Vecchiego na stanowisku trenera Interu zastąpi były trener Lazio. Wczoraj miał się stawić w Mediolanie na rozmowie z zarządem klubu. Oficjalna informacja powinna wystąpić w przeciągu kilku najbliższych dni. Jak doniósł jeden z prawników Lazio ”rozwiązanie kontraktu Pioliego potrwa kilka dni”. Jego pierwotna umowa z rzymskim klubem wygasa w 2017 roku.

Umowa Pioliego z Interem obowiązywałaby do końca czerwca 2018 roku. Wtedy zastąpić go miałby Diego Simeone. W kontrakcie mają zostać zawarte przeróżne bonusy, w tym ogromne pieniądze za zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów. Nowy trener miałby zarobić 1,3 miliona euro. Swój pierwszy trening Pioli poprowadzi jutro i niewykluczone, że zasiądzie na ławce trenerskiej w derbach Mediolanu.

W sztabie byłego trenera Sassuolo znajdzie się jego asystent, Giacomo Murelli, dwójka trenerów – Davide Lucarelli i Perondi Osti. Rolę współpracownika technicznego obejmie… Walter Samuel! Do tej pory Wally pracował tylko z młodzieżą.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *