“Nie zaskoczyła mnie porażka” – Frank Lampard

Szkoleniowiec Chelsea przyznał, że jego piłkarze odczuwają wielkie zmęczenie i jedną nogą są na przerwie świątecznej.

We wtorek piłkarze Franka Lamparda zostali pokonani przez Wolves 2-1. Były reprezentant Anglii stwierdził, że porażka go nie zaskoczyła, gdyż mają jeszcze wiele do zrobienia.

Ekipa z Londynu jest uznawana za jako jeden z pretendentów do zdobycia mistrzostwa Premier League.

– Cóż, to zależy od nas. Wszyscy chwalili nas, a ja byłem ostatnim, który to robił. Moim zdaniem równowaga powinna zostać zachowana po obu stronach – odpowiedział Lampard na pytanie dotyczące pozytywnego wpływu porażki na klub.

– Jeżeli będziemy grać tak, jak w spotkaniu z Wolves, to nie będzie widać w nas odpowiedniej jakości, a poziom zarządzania gry będzie pozostawiał wiele do życzenia. Wciąż uważam, że mamy wiele do zrobienia, więc porażka nie jest dla mnie zaskoczeniem.

– Moje doświadczenie z Premier League mówi, że jeśli spadniesz ze swoich standardów, możesz przegrać kolejne spotkania. To bardzo duża lekcja dla naszych piłkarzy.

– Zagrożeniem ze strony Wolves był kontratak, ponieważ w przednich obszarach posiadają szybkich zawodników. Moi podopieczni wiedzieli o tym przed meczem. Jeśli pozwolisz drużynie przeciwnej wykorzystać mocne strony, możesz przegrać.

– Nie byliśmy przygotowani na kontratak i wejścia w nasze pole karne. Moi piłkarze są trochę zmęczeni. To może brzmieć, jak wymówka, ale nawet przez pierwsze 60 minut, kiedy byliśmy lepszą drużyną, nie mieliśmy nic do zaoferowania.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *