Nice I liga: Stomil nie utrzymał prowadzenia. Podział punktów w Sosnowcu

Spotkanie pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Stomilem Olsztyn zakończyło się remisem 1:1. Wyrównujące trafienie dla drużyny gospodarzy padło z rzutu karnego w 90. minucie spotkania.

Prowadzenie ekipie z Olsztyna dał w 69. minucie Grzegorz Lech. Jego bramka nie dała jednak gościom kompletu punktów, bo w samej końcówce spotkania sędzia Łukasz Szczech podyktował rzut karny za zagranie piłki ręką w polu karnym. Strzał z jedenastu metrów skutecznie wykonał Sebastian Dudek ratując tym samym swój zespół przed porażką.

Zagłębie Sosnowiec 1:1 Stomil Olsztyn (0:0)

0:1 69′ Grzegorz Lech

1:1 90′ Sebastian Dudek

Zagłębie Sosnowiec: Szumski – Sierczyński (72′ Bartczak), Wiktorski, Bogusławski, Udovicić – Matusiak, Dudek – Michalak (78′ Ryndak), Nowak, Pribula – Łuczak (63′ Fidziukiewicz)

Stomil Olsztyn: Skiba – Ratajczak, Klepczarek, Wełnicki, Dziemidowicz – Kun, Głowacki, Jegliński, Szewczyk (84′ Piotrowski), Lech (86′ Wojowski) – Kujawa (90+1′ Zahorski)