Newcastle United nadal bez zwycięstwa

themag.co.uk

W pierwszym sobotnim meczu 2. kolejki Premier League, Cardiff City zremisował z Newcastle United (0:0). Oba zespoły poniosły porażki w poprzedniej rundzie.

Pierwsza połowa nie stała na wysokim poziomie. 22-letni pomocnik “Srok”, Kenedy w pierwszych 45. minutach nie wykonał ani jednego celnego podania do swojego kolegi z zespołu. Poprzednio taka sytuacja miała miejsce w marcu 2010 roku w wykonaniu Nikoli Kalinicia z Birmingham City. Rafa Benitez co chwila był sfrustrowany po poczynaniach piłkarzy. Na domiar złego Isaac Hayden osłabił zespół i ujrzał czerwoną kartę. Gospodarze mimo przewagi nie wykorzystali przewagi. W doliczonym czasie gry Kenedy mógł dać trzy punkty Newcastle, lecz nie wykorzystał rzutu karnego.