Nawałka: Jestem cały czas z zespołem

nawałka

Adam Nawałka / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

W piątek w 26. serii gier Lotto Ekstraklasy, Lech Poznań skompromitował się przy Bułgarskiej w starciu z walczącym o utrzymanie Górnikiem Zabrze (0:3). Postawą swoich zawodników rozczarowany był Adam Nawałka.

– Było to spotkanie, które nas wszystkich bardzo rozczarowało. Zarówno piłkarzy, sztab szkoleniowy, jak i kibiców. Tym bardziej jest to przykre, że taki mecz przydarzył się nam na naszym stadionie. Jest to bardzo trudna sytuacja dla drużyny. Jednak, tym bardziej w takim momencie, jestem cały czas z zespołem – skomentował Adam Nawałka.

“Kolejorz” stworzył kilka okazji, by zdobyć gola, lecz słabsza forma formacji ofensywnej jest widoczna od dłuższego czasu. Były selekcjoner Polski podkreśla, że goście wykorzystali ich gorsze momenty. – W pierwszej połowie stwarzaliśmy sytuacje, kontrolowaliśmy grę, ale nie wykorzystaliśmy tego. Trzeba oddać Górnikowi, ze zagrał dobre spotkanie i wykorzystał nasze gorsze momenty. Musimy maksymalnie wykorzystać dwa tygodnie na przerwę reprezentacyjną – skwitował trener.

źródło: lechpoznan.pl / własne