Najlepsi strzelcy: Młodzik – Lubelskie

W lubelskiej lidze młodzików walka o tytuł króla strzelców była bardzo zacięta. Ostatecznie z minimalną przewagą wygrał Cyprian Popielec z Górnika Łęczna.

Strzelcy:

13 – Cyprian Popielec (Górnik Łęczna)

12 – Jan Gieroba (BKS Lublin)

10 – Marcin Kowal (BKS Lublin)

8 – Jakub Muzyka (AP Top 54 Biała Podlaska), Patryk Knapp (KS Lublinianka), Mateusz Szczepaniak (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski)

7 – Igor Kuchta (Motor Lublin), Wiktor Lenard (Motor Lublin)

6 – Karol Ganczarenko (BKS Lublin)

5 – Hubert Krawczyk (AMSPN Hetman Zamość), Jan Zawadzki (BKS Lublin), Dominik Kołacz (KS Lublinianka)

4 – Aureliusz Miedźwiedź (AMSPN Hetman Zamość), Damian Buczek (AMSPN Hetman Zamość), Patryk Skurski (AP Top 54 Biała Podlaska), Jan Wlaźlik (BKS Lublin), Alan Trochonowicz (KS Lublinianka), Mikołaj Mitura (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Maciej Łoś (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Antoni Piatnoczka (Tomasovia Tomaszów Lubelski)

3 – Bartłomiej Kowalski (Górnik Łęczna), Mateusz Blacha (Górnik Łęczna), Jakub Żmuda (Górnik Łęczna), Hubert Górecki (KS Lublinianka), Kamil Rybiński (Motor Lublin), Bartosz Piłat (Motor Lublin), Grzegorz Nasalski (Motor Lublin)

2 – Dominik Lichota (AMSPN Hetman Zamość), Maciej Nizioł (AMSPN Hetman Zamość), Jan Kiebasz (BKS Lublin), Krzysztof Nieradko (BKS Lublin), Filip Prokop (Górnik Łęczna), Kacper Mazurkiewicz (Górnik Łęczna), Bartłomiej Radko (Górnik Łęczna), Adam Chmielewski (KS Lublinianka), Mikołaj Nasalski (Motor Lublin), Igor Melchior (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Maciej Bujak (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Kacper Niedziela (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Karol Białek (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Kacper Pasek (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski)

1 – Jan Kasztelan (AMSPN Hetman Zamość), Łukasz Szozda (AMSPN Hetman Zamość), Igor Kukułowicz (AMSPN Hetman Zamość), Alan Demczuk-Konecki (AP Top 54 Biała Podlaska), Paweł Plebanowicz (AP Top 54 Biała Podlaska), Filip Wicherkiewicz-Olszanowski (AP Top 54 Biała Podlaska), Norbert Artemiuk (AP Top 54 Biała Podlaska), Bartosz Kozłowski (AP Top 54 Biała Podlaska), Miłosz Koryciński (AP Top 54 Biała Podlaska), Jakub Łukasiewicz (AP Top 54 Biała Podlaska), Igor Sypiański (BKS Lublin), Mikołaj Solis (BKS Lublin), Daniel O’Brien (BKS Lublin), Krzysztof Łobacz (BKS Lublin), Norbert Kudła (Górnik Łęczna), Jakub Rzeszutek (Górnik Łęczna), Dorian Bronowicki (Górnik Łęczna), Kacper Wilkowicz (Górnik Łęczna), Dawid Tkacz (Górnik Łęczna), Oskar Osowski (Górnik Łęczna), Bartłomiej Skrzycki (KS Lublinianka), Juliusz Skoczek (KS Lublinianka), Nikodem Siwiec (Motor Lublin), Maciej Śledź (Motor Lublin), Rafał Miroński (Motor Lublin), Juliusz Grel (Motor Lublin), Kacper Najda (Motor Lublin), Wiktor Paszkowski (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Maciej Nast. (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Wiktor Ładny (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Deniz Kaya (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Wiktor Golec (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Kacper Żurawski (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Dawid Leńczuk (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Jędrzej Pomorski (Tomasovia Tomaszów Lubelski)


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.