Najlepsi strzelcy: I liga Kraków II – Junior Starszy

własne


W drugiej grupie krakowskiej pierwszej ligi juniorów starszych bramek padło sporo. Na prowadzenie wysunął się Mateusz Mrugała z Wilgi Koźmice Wielkie, szóstej drużyny w lidze.

Strzelcy:

13 – Mateusz Mrugała (Wilga Koźmice Wielkie)

10 – Jacek Stasiak (Gdovia Gdów), Karol Mól (Sygneczów)

8 – Szymon Kubik (Górnik Wieliczka)

7 – Kamil Wrona (Gościbia Sułkowice), Arkadiusz Horwat (Beskid Tokarnia)

6 – Damian Jastrzębski (Gdovia Gdów), Krystian Jamróz (Sygneczów)

5 – Andrzej Rutkiewicz (Górnik Wieliczka), Kacper Frydecki (Górnik Wieliczka), Arkadiusz Cebula (Gdovia Gdów), Kamil Kamiński (Sygneczów), Grzegorz Majerek (Beskid Tokarnia), Kamil Pałac (Skawinka Skawina), Łukasz Mazurkiewicz (Radziszowianka Radziszów)

4 – Konrad Czyżowski (Górnik Wieliczka), Sylwester Stokłosa (Gościbia Sułkowice), Konrad Pieprzyk (Gdovia Gdów), Adrian Pycia (Sygneczów), Piotr Fuss (Skawinka Skawina)

3 – Przemysław Głowacki (Górnik Wieliczka), Wojciech Miękina (Górnik Wieliczka), Maksymilian Kubik (Górnik Wieliczka), Piotr Przybyłek (Górnik Wieliczka), Jarosław Golonka (Gościbia Sułkowice), Wiktor Kiebzak (Gościbia Sułkowice), Bartosz Gawlik (Gdovia Gdów), Konrad Dziedzic (Gdovia Gdów), Tomasz Jątyka (Beskid Tokarnia), Wojciech Zawiślan (Wilga Koźmice Wielkie), Adrian Wróbel (Wilga Koźmice Wielkie)

2 – Jacek Klimczak (Górnik Wieliczka), Norbert Piwowarski (Gościbia Sułkowice), Maciej Łojek (Gościbia Sułkowice), Szymon Nowak (Gdovia Gdów), Kamil Kaleta (Gdovia Gdów), Grzegorz Kubowicz (Sygneczów), Jakub Kaczor (Sygneczów), Piotr Osielczak (Beskid Tokarnia), Maciej Kluska (Beskid Tokarnia), Kamil Ubik (Wilga Koźmice Wielkie), Kamil Piwowarczyk (Skawinka Skawina), Łukasz Batko (Skawinka Skawina), Adam Jasiołek (Radziszowianka Radziszów), Łukasz Chmielarczyk (Radziszowianka Radziszów), Sławomir Lenda (Radziszowianka Radziszów)

1 – Daniel Ptak (Górnik Wieliczka), Norbert Kawa (Górnik Wieliczka), Damian Gerot (Górnik Wieliczka), Adrian Suder (Górnik Wieliczka), Łukasz Olszowski (Górnik Wieliczka), Nikodem Morawski (Górnik Wieliczka), Wiktor Zajadlik (Górnik Wieliczka), Hubert Krusinowski (Górnik Wieliczka), Mikołaj Czechowski (Górnik Wieliczka), Michał Chacia (Górnik Wieliczka), Jan Irzyk (Gościbia Sułkowice), Patryk Zdebski (Gdovia Gdów), Mateusz Banasiuk (Gdovia Gdów), Piotr Małek (Gdovia Gdów), Arkadiusz Małek (Gdovia Gdów), Adrian Skrzypiec (Sygneczów), Jakub Szaleniec (Sygneczów), Marcin Stefanik (Sygneczów), Piotr Romaniak (Beskid Tokarnia), Kamil Jędrocha (Beskid Tokarnia), Krystian Proszek (Beskid Tokarnia), Łukasz Kalisz (Wilga Koźmice Wielkie), Arkadiusz Braś (Wilga Koźmice Wielkie), Jakub Siwek (Wilga Koźmice Wielkie), Michał Kutaj (Wilga Koźmice Wielkie), Szymon Kępa (Wilga Koźmice Wielkie), Paweł Radwański (Wilga Koźmice Wielkie), Michał Racułt (Skawinka Skawina), Piotr Młynarczyk (Skawinka Skawina), Jan Hachlowski (Skawinka Skawina), Adam Pac (Skawinka Skawina), Michał Fedyna (Skawinka Skawina), Tomasz Ziarko (Radziszowianka Radziszów)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.