Nadciągają zmiany w Kielcach. Kilku piłkarzy może szukać nowych pracodawców

Legia Warszawa - Korona Kielce / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Z początkiem okienka transferowego z Koroną Kielce pożegnają się m.in. Michał Żyro, Uros Djuranović czy też Milan Radin – zdradza “Przegląd Sportowy”.

W stolicy województwa świętokrzyskiego wierzą, że drużyna jest wstanie uniknąć spadku. Dwa zwycięstwa na zakończenie rundy jesiennej wlało nadzieje w fanów z Kielc. Styczeń będzie miesiącem, w którym odbędzie
oczyszczenie szatni”. Wielce prawdopodobne, iż z Kielcami pożegnają się letnie nabytki – Uros Djuranović, Michał Żyro, Milan Radin, bramkarz Luka Kukić oraz defensor Themistoklis Tsimopoulos. Wydawało się, że Korona będzie idealnym miejscem do odbudowania Michała Żyry, który po złamaniu nogi nigdy już nie wrócił do dyspozycji sprzed kontuzji. Natomiast Uros Djuranović często pudłował w sytuacjach, w których na tym poziomie nie wypada i nikt po Czarnogórcu płakać nie będzie.

Korona Kielce w styczniu poleci na dwutygodniowe zgrupowanie do Turcji, gdzie rozegra pięć gier towarzyskich. Pierwszym ligowym rywalem “złocisto-krwistych” będzie Górnik Zabrze na Suzuki Arenie.

źródło: Przegląd Sportowy / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *