

Moussa Dembele: „Nie żałuję, że odszedłem z Paryża”
Napastnik Celticu Glasgow - Moussa Dembele zawsze chciał zagrać dla PSG na Parc des Princes. Jak jednak mówi, nie żałuje odejścia do Fulham w 2012 roku.
Dwudziestolatek pochodzący z przedmieścia Paryża odszedł z PSG do Fulham w wieku 16 lat bez występu w seniorskim zespole w lidze francuskiej. W rozmowie z Telefoot, Francuz ujawnił ,że nie dano mu w Paryżu zbyt wiele powodów do optymizmu: „W PSG nie było wiary w absolwentów akademii. Zawsze chciałem choć raz zagrać na Parc des Princes w barwach Paryża, ale dzisiaj jestem zadowolony ze swojego wyboru, teraz jestem w Celticu i czuję się tu świetnie.”
Po przejściu z Fulham do Celticu w letnim okienku transferowym Dembele spisywał się bardzo dobrze, strzelił 7 goli w 12 występach, a zainteresowanie nim wzrosło. W gronie obserwujących były m.in: Manchester United, Arsenal, Atletico Madryt i Southampton.
Następnym celem zawodnika z Malijskimi korzeniami jest wejście do pierwszej reprezentacji Francji: „Cały czas do tego dążę, wiem jednak, że jeżeli dalej będę grał na tak dobrym poziomie, to powołanie przyjdzie”
-
AktualnościBelgia - Iran oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:16
-


AktualnościBelgia - Iran statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:14
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-


AktualnościStatystyki z meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska. Pełna analiza spotkania (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na mecz Belgia - Iran (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:06
-

AktualnościNowa Zelandia - Egipt przewidywane jedenastki | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 18:12





































