Moussa Dembele: „Nie żałuję, że odszedłem z Paryża”

lestitisdupsg.fr

Napastnik Celticu Glasgow – Moussa Dembele zawsze chciał zagrać dla PSG na Parc des Princes. Jak jednak mówi, nie żałuje odejścia do Fulham w 2012 roku.

Dwudziestolatek pochodzący z przedmieścia Paryża odszedł z PSG do Fulham w wieku 16 lat bez występu w seniorskim zespole w lidze francuskiej. W rozmowie z Telefoot, Francuz ujawnił ,że nie dano mu w Paryżu zbyt wiele powodów do optymizmu: „W PSG nie było wiary w absolwentów akademii. Zawsze chciałem choć raz zagrać na Parc des Princes w barwach Paryża, ale dzisiaj jestem zadowolony ze swojego wyboru, teraz jestem w Celticu i czuję się tu świetnie.”

Po przejściu z Fulham do Celticu w letnim okienku transferowym Dembele spisywał się bardzo dobrze, strzelił 7 goli w 12 występach, a zainteresowanie nim wzrosło. W gronie obserwujących były m.in: Manchester United, Arsenal, Atletico Madryt i Southampton.

Następnym celem zawodnika z Malijskimi korzeniami jest wejście do pierwszej reprezentacji Francji: „Cały czas do tego dążę, wiem jednak, że jeżeli dalej będę grał na tak dobrym poziomie, to powołanie przyjdzie”

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *