Media: To już niemal pewne. Warta szuka następcy Szulczka

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

W Warcie Poznań nadchodzą spore zmiany po sezonie 2023/24.

W polskich mediach od jakiegoś czasu trwają spekulacje na temat przyszłości Dawida Szulczka. Z “Zielonymi” pracuje od listopada 2021 roku, a jego kontrakt wygasa z końcem czerwca. Szulczek ustabilizował zespół na poziomie PKO Ekstraklasy.

Włodarze Warty jednak mieli podjąć decyzję, że nie przedłużą umowy z 34-latkiem. Co więcej, jest już kandydat na następcę – to Mariusz Misiura ze Znicza Pruszków. W Pruszkowie najpierw wypracował awans do Fortuna I Ligi, a teraz zajmuje trzynaste miejsce.

– Trener Znicza był jednym z najgorętszych nazwisk na rynku trenerskim. Jedyną kwestią, która blokowała jego odejście do mocniejszego klubu, była licencja UEFA Pro. Według naszych informacji, znajdzie się on na liście zakwalifikowanych do najbliższej edycji, co pozwoli mu na pracę w zespole z Wielkopolski – pisze Dominik Pasternak na TVP Sport.

Sam Szulczek nie narzeka na brak zainteresowania jego osobą i to właśnie klubów z Ekstraklasy. W ostatnich tygodniach był przymierzany między innymi do Cracovii czy Zagłębia Lubin.

Źródło: TVP SportDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.