Mecze na żywo, Transmisje TV: Sobota 10 września 2022

TV kamera, ekstraklasa

Zdjęcie: shutterstock.com

Przedstawiamy propozycje transmisji telewizyjnych na dzień 9 września 2022 roku.

14:00| Rayo Vallecano – Valencia CF (Canal+Sport2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

15:00| Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

15:00| SSC Napoli – Spezia Calcio (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

16:15| RCD Espanyol – Sevilla FC (Eleven Sports3), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

16:30| FC Famalicao – SL Benfica (Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

17:00| Paris Saint Germain – Stade Brestois 29 (Canal+Sport2, Canal+Family, Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

17:30| Stal Rzeszów – Wisła Kraków (Polsat Sport Extra)

17:30| Radomiak Radom – Wisła Płock (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

18:00| Inter – Torino FC (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

18:15| PAS Giannina FC – Levadiakos FC (Sportklub), canal+online

18:30| Cadiz CF – FC Barcelona (Canal+Premium), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

18:45| AFC Ajax – SC Heerenveen (Polsat Sport Premium1), canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

19:00| Sporting CP – Portimonense SC (Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

19:00| Znicz Pruszków – KKS Kalisz (TVP Sport)

19:00| FK Teplice – AC Sparta Praga (Polsat Sport Premium2), canal+online

20:00| Górnik Zabrze – Piast Gliwice (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

20:45| UC Sampdoria – AC Milan (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

21:00| Olympique Marsylia – LOSC Lille (Canal+Sport2, Eleven Sports3), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

21:00| Atletico Madryt – RC Celta (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

21:30| FC Porto – GD Chaves (Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

22:15| Magazyn „Liga+” (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

23:00| Magazyn „Eleven GOL Live” (Eleven Sports1), player.pl, canal+online

00:00| Fluminense FC – Fortaleza EC (Polsat Sport)

04:00| Portland Timbers – Minnesota United FC (Polsat Sport News)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.