Mbappe jednak zostanie w PSG?


Świeżo po dwumeczu PSG – Real Madryt w 1/8 ligi mistrzów wszyscy byli pewni. Mbappe już jedną nogą był w Madrycie. Niektórzy nawet mówili, że podpisał wstępną umowę z królewskimi. Jak się okazuje, sprawa uzyskała nieoczekiwany obrót zdarzeń.

Jak informuje Daniel Riolo, który znany jest z tego, że wcześniej mówił o transferze Messiego do PSG, Mbappe zostanie w PSG. W ciągu najbliższych dni, może tygodni ogłosi, że pozostanie w Paryżu. Tak więc będziemy mieli podejście numer dwa do zdominowania europejskiej piłki ze strony PSG.

Pozostanie Kyliana spowoduje, że zostaną inni piłkarze. Messi i Neymar mogą być chętni na spróbowaniu jeszcze raz gry z Kylianem. Najprawdopodobniej zmieni się trener, może być to Zinedine Zidane. Jeśli Francuz zdecyduje się zostać z klubu może nie odchodzić jego przyjaciel – Hakimi. Wcześniej media były pewne, że Marokańczyk nie zostanie w Ligue 1.

Sam piłkarz zabrał głos w sprawie i nie jest taki wokalny co do swojego odejścia. Ochłonął po dwumeczu z Realem i na pytanie dziennikarzy odpowiedział, że nie podjął jeszcze decyzji. Stwierdził, że gdy ją podejmie, to ją przekaże. Kylian powiedział, że bardzo możliwe, iż zostanie w PSG.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.