Mauricio Pochettino gotowy do powitania Dele Alliego

Dele Alli

fot. twitter.com/SpursOfficial

Nowy szkoleniowiec Paris Saint-Germain, Mauricio Pochettino chciałby spotkać się ze swoim dawnym pracownikiem.

Mowa tutaj o reprezentancie Anglii, Dele Allim, który w ostatnim czasie prezentuje się z coraz to lepszej strony. Z tego powodu obecny szkoleniowiec Spurs, Jose Mourinho nie ma zamiaru rozstawać się z 24-latkiem. PSG jest jedną z niewielu drużyn, które są w stanie zapewnić odpowiednie wynagrodzenie dla ofensywnego pomocnika. Według Pochettino Francja jest odpowiednim kierunkiem dla Dele, który pod skrzydłem swojego byłego szkoleniowca mógłby wrócić na podobny poziom prezentowany kilka lat temu.

Były trener Tottenhamu Hotspur został zaprezentowany w roli nowego szkoleniowca PSG. Na konferencji prasowej przed spotkaniem z Saint-Ettiene porównał Tottenham z mistrzem Francji:

– Każdy klub jest inny, więc trudno mi porównać. Nie byłoby to dla mnie obiektywne, gdybym mówił o Tottenhamie. Byłem tam wcześniej, a teraz w stu procentach skupiam się na pracy w Paryżu. Nie rozmawiajmy o potencjalnych transferach, ale o tym, co czeka nas w jutrzejszym spotkaniu. W przyszłości będzie czas, na rozmowę o transferach. Każdy wspaniały zawodnik jest mile widziany w PSG i znajdzie się dla niego miejsce.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *