

Matuidi zarażony koronawirusem
Blaise Matuidi jest drugim zawodnikiem Juventusu, który jest zarażony koronawirusem. Pierwszym przypadkiem w ekipie Mauricio Sarriego był Daniele Rugani.
Sytuacja Włoch jest aktualnie bardzo zła. Z dnia na dzień przybywa zarażonych, a liczba ta nie maleje. Dotyczy to również piłkarzy. Matuidi jest kolejnym zawodnikiem Serie A, który pozytywnie przeszedł test na obecność tego wirusa w organizmie. Jest to kolejny przypadek zarażenia przez piłkarza w przeciągu ostatnich dni we Włoszech. - Gracz, od środy 11 marca, przebywa w dobrowolnej izolacji w domu. Jego stan będzie nadal monitorowany i będzie przestrzegać tego samego reżimu. Ma się dobrze i nie przejawia objawów - czytamy w oficjalnym oświadczeniu Juventusu.
-
AktualnościAC Milan finalizuje transfer młodego obrońcy. Sankhoun Diawara dołączy do zespołu

















Michał Bosak / 24 lipca 2026, 14:09
-

AktualnościAlessandro Buongiorno przejdzie operację kolana. Obrońca Napoli czeka na długą przerwę

















Michał Bosak / 22 lipca 2026, 15:17
-

AktualnościJuventus wznowił rozmowy z Leonem Goretzką. Niemiec ma wysokie wymagania

















Michał Bosak / 22 lipca 2026, 14:58
-

AktualnościEmiliano Martínez chce trafić do Juventusu. Aston Villa stawia warunki

















Michał Bosak / 22 lipca 2026, 14:34
-

AktualnościAl-Hilal zainteresowany Alessandro Bastonim. Transfer wydaje się mało prawdopodobny

















Michał Bosak / 22 lipca 2026, 14:11
-

AktualnościEmiliano Martínez porozumiał się z Juventusem? Trwają negocjacje z Aston VilląWojciech Nowacki / 10 czerwca 2026, 13:14







































