Mateu Lahoz z pozytywnym wynikiem na koronawirusa!

Dario AS

Jak donosi hiszpańska prasa sędzia Antonio Mateu Lahoz otrzymał pozytywny wynik na koronawirusa. Arbiter przebywa w izolacji domowej. 

Komisja Techniczna Sędziów w Hiszpanii wydała oświadczenie, że sędzia Mateu Lahoz zakaził się Covid-19. Arbiter przebywa w domu, a chorobę przechodzi bezobjawowo. Na chwilę obecną nie jest znana dokładana data jego powrotu na boisko. Na pewno nie zobaczymy go w zbliżającym się Superpucharze Hiszpanii, gdzie o tytuł będą walczyły Barcelona, Real Madryt, Real Sociedad i Athletic Bilbao.

Lahoz w tym sezonie był rozjemcą w dziewięciu meczach, ostatnio prowadził zawody na Ipurua pomiędzy Eibarem, a Granadą. Wcześniej został został przydzielony do derbów Madrytu, gdzie Real pokonał Altetico 2:0. Lahoz w Hiszpanii słynie z decyzji jakie podejmuje w ciągu trwania meczu. Bardzo często były one niezrozumiałe dla zawodników, a za najdrobniejsze próby dyskusji karał kartkami. W dodatku sędzia ten słynie z tego, że na samym początku starć ( pierwsze 15-20 minut ) pokazuje kartoniki w zwiększonej ilości, by utemperować groźne zachowania piłkarzy. Największą jego wadą jest to, że jedną decyzją potrafi zmienić oblicze spotkania o 180. stopni.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *