Marcelino: Cieszę się ze zwycięstwa, ale chcę aby Villarreal się stamtąd wydostał

tusmejoresapuestas.com

Marcelino był zadowolony ze zwycięstwa, choć zaznaczył, że wiele pozostaje przed końcowymi wynikami La Liga: „ Jeszcze się nie udało. Musimy regularnie odnosić zwycięstwa”.

Trzy bramki i czysty konto: “Obie rzeczy idą w parze, zmieniliśmy dobrą grę w piłkę, wysoki poziom rywalizacji. Zamieniliśmy to na gole i zwycięstwo, są szczegóły w meczach, strzeliliśmy gola w czwartej minucie i 2-0 na początku drugiej połowy, graliśmy długo z przewagą dwóch goli, są to rzeczy, z którymi nie spotkaliśmy się w tym sezonie”.

Wielu graczy na wysokim poziomie. “Jest wielu zawodników, którzy byli na bardzo wysokim poziomie, gdy tak się dzieje, zespół wykonuje lepszą pracę, dobre funkcjonowanie zespołu poprawia talent i na odwrót, jeśli jesteśmy w stanie przedłużyć grę i zwiększyć skuteczność. W dwóch ostatnich spotkaniach zdobyliśmy pięć bramek, prawie jedną czwartą całości, którą mamy w lidze, jeśli tak się stanie, możemy myśleć, że punktem zwrotnym była Celta. Są tacy gracze, którzy w ostatnich meczach byli trochę bardziej moralni, jak Cheryshev, Carlos Soler, Piccini, Rodrigo”.

Czy podobało ci się wygrywanie Villarreal? “Cieszyłem się z tego zwycięstwa, ale nie specjalnie. Trenowałem ten zespół, mam ogromną wdzięczność dla Villarreal, bardzo dobrze mnie traktowali, kiedy tam byłem, i naprawdę chciałbym, żeby się z tego wydostali”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi