Rusłan Malinowski po strzelonej bramce pokazał patriotyczny przekaz

Twitter/Atalanta B.C.

Około godziny 20:35 zakończyły się pierwsze dwumecze 1/16 Ligi Europy. Pierwszymi drużynami, które wywalczyły sobie awans do kolejnej rundy to Sevilla, Atalanta, FC Porto oraz RB Lipsk.

To właśnie drużyna Rusłana miała największą przewagę po pierwszym meczu i ten mecz mogli rozgrywać w spokojnym tempie. Do przerwy widniał wynik 1:0 dla Atalanty Bergamo, ale to w drugiej część gry doszło do popisu Ukraińca w 2 minuty ustrzelił dublet i dał swojej drużynie pewne prowadzenie i awans.

Przeciwnika włoskiego klubu poznamy już w piątek 27 lutego. Losowanie zacznie się o godzinie 13:00 w Szwajcarskim Nyonie.

Rusłan Malinowski zdecydował się pokazać podkoszulkę gdzie napisane było ”brak wojny na Ukrainie”. Malinowski wykazał gest wsparcia dla swojego narodu.