Rusłan Malinowski po strzelonej bramce pokazał patriotyczny przekaz
Około godziny 20:35 zakończyły się pierwsze dwumecze 1/16 Ligi Europy. Pierwszymi drużynami, które wywalczyły sobie awans do kolejnej rundy to Sevilla, Atalanta, FC Porto oraz RB Lipsk.
To właśnie drużyna Rusłana miała największą przewagę po pierwszym meczu i ten mecz mogli rozgrywać w spokojnym tempie. Do przerwy widniał wynik 1:0 dla Atalanty Bergamo, ale to w drugiej część gry doszło do popisu Ukraińca w 2 minuty ustrzelił dublet i dał swojej drużynie pewne prowadzenie i awans.
Przeciwnika włoskiego klubu poznamy już w piątek 27 lutego. Losowanie zacznie się o godzinie 13:00 w Szwajcarskim Nyonie.
Rusłan Malinowski zdecydował się pokazać podkoszulkę gdzie napisane było ''brak wojny na Ukrainie''. Malinowski wykazał gest wsparcia dla swojego narodu.
🙏❤️ pic.twitter.com/gs0qa7vldU
— Atalanta B.C. (@Atalanta_BC) February 24, 2022
-

AktualnościMilan oficjalnie pozyskał Diego Moreirę. Belg podpisał kontrakt do 2031 roku






Kamil Wojtala / 20 sierpnia 2026, 13:46
-

AktualnościHakan Calhanoglu przed sezonem: „Inter ma mentalność zwycięzców, a Cristian Chivu jest jak brat”











Michał Bosak / 19 sierpnia 2026, 11:26
-

AktualnościAston Villa porozumiała się z Parmą w sprawie transferu Ziona Suzukiego











Michał Bosak / 17 sierpnia 2026, 16:24
-

AktualnościRuben Amorim ostrzega Rafaela Leão. „Będzie musiał walczyć o swoje miejsce”






Kamil Wojtala / 17 sierpnia 2026, 15:29
-

AktualnościAtalanta zainteresowana Noą Langiem. Napoli odrzuca pierwszy pomysł transferu











Michał Bosak / 14 sierpnia 2026, 12:22
-

AktualnościInter Mediolan finalizuje dwa transfery. Djed Spence przychodzi z Tottenhamu, Davide Frattesi odchodzi











Michał Bosak / 13 sierpnia 2026, 16:57





































