Lyon traci kolejne punkty w meczu z Stade Rennes

smeaker.com

smeaker.com

Olympique Lyon sprawił wielką niespodziankę swoim kibicom na całym świecie porażką z Stade Rennes. Na własnym stadionie wicemistrz Francji uległ gościom 1:2. Grosik na boisku pojawił się dopiero w 69 minucie spotkania.

Pierwsza połowa nie rozpoczęła się po myśli ekipy Lyonu. Bowiem już w 8 minucie Pedro Henrique po podaniu Zeffane umieścił piłkę w bramce Lopesa. Na odpowiedź gospodarzy nie musieliśmy długo czekać bowiem już trzy minuty później po bramce Nabila Fekira było 1:1. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie.

Po przewie Les Gones prezentowali się jeszcze słabiej, co szybko wykorzystali piłkarze Stade Rennes. W 56 minucie bramkę na wagę zwycięstwa dla gości zdobył Mehdi Zeffane. Zdziwiony bramkarz Lyonu nie wiele miał do powiedzenia.

Kamil Grosicki tym razem nie miał wkładu w zwycięstwo swojego klubu. Na boisku pojawił się dopiero w 69 minucie spotkania.

Olympique Lyon (Fekir 11′)– Stade Rennes (Henrique 8′ Zeffane 56′) 1:2