Łukasz Garguła wraca w rodzinne strony

38-letni Łukasz Garguła wciąż nie ma w planach zakończenia kariery, doświadczony pomocnik podpisał kontrakt z Falubazem Zielona Góra, beniaminkiem III ligi, grupy trzeciej. 

Łukasz Garguła wraca w rodzinne strony, pomocnik poinformował o tym za pomocą swoich mediów społecznościowych – “Od jutra zaczynam treningi z drużyną Falubazu Gran-budu Zielona Góra. Wracam w swoje rodzinne strony. Cieszę się bardzo. Do zobaczenia na stadionie” 

Szesnastokrotny reprezentant Polski jest wychowankiem Piasta Iłowa, skąd przeniósł się do Polaru Wrocław. Jego kariera nabrała tempa, kiedy przeniósł się do GKS-u Bełchatów, rozgrywając w barwach “Brunatnych” 96 spotkań. W sezonie 2009/2010 przeniósł się do Wisły Kraków, z którą sezon później sięgnął po tytuł mistrza kraju. W barwach “Białej Gwiazdy” zanotował 152 występy, zdobywając 21 bramek i 21 asyst. 

Ostatni sezon nie był udany dla doświadczonego zawodnika. Zanotował zaledwie 12 występów dla Miedzi Legnica, spędzając na boisku 275 minut. W tym samym sezonie spadł z beniaminkiem z Legnicy klasę rozgrywkową niżej. Nowy pracodawca Łukasza Garguły – Falubaz Zielona Góra w poprzednim sezonie wygrał rozgrywki lubuskiej IV ligi i wywalczył awans do wyższej klasy rozgrywkowej.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ONLINE W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *