LOTTO Ekstraklasy: Zapowiedź meczu: Arka Gdynia – Cracovia

Paweł Maul (Piłkarski Świat)

Emocje związane z dziewiątą kolejką LOTTO Ekstraklasy jeszcze trwają. Dzisiaj o 18:00 w ramach zakończenia tej serii gier odbędzie się spotkanie: Arka Gdynia – Cracovia.

Jak się spojrzy na statystyki tego sezonu związane z obiema ekipami, to wyjawia się nam prosty wniosek: Arka Gdynia ten nadchodzący mecz musi wygrać! Beniaminek aktualnych rozgrywek jeszcze nie poniósł porażki na własnym obiekcie i może się poszczycić bardzo małą ilością straconych goli. Dorobek w tej materii zamyka się na na liczbie „1”.

Z kolei klub z Krakowa nie za bardzo daje sobie radę na wyjazdach. W obronie tej tezy muszę przytoczyć niezbyt chlubną statystykę „Pasów”. Drużyna Jacka Zielińskiego w czterech delegacjach wywiozła… dwa oczka.

Kolejną bolączkę kibice Cracovii muszą wypatrywać w składzie personalnym, ponieważ do Gdyni nie przyjedzie aż pięciu kontuzjowanych zawodników. Erik Jendrisek, Hubert Wołąkiewicz, Paweł Jaroszyński, Anton Karaczanakow oraz Diego Ferraresso – z takiego zestawienia nie będzie mógł skorzystać opiekun przyjezdnych.

Grzegorz Niciński, trener Arki, według oficjalnych doniesień będzie mógł w dowolny sposób zestawić skład, bo żaden piłkarzy  gospodarzy nie skarżył się na dolegliwości zdrowotne.

Gdybym chciał zabawić się w obstawianie, to zaryzykowałbym „1”.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.