LM: Lewandowski znów strzela, a Bayern wygrywa

Lewandowski i Mueller

flickr.com

Bayern Monachium wygrał swój pierwszy mecz w Lidze Mistrzów. Mistrzowie Niemiec przez większość spotkania grali z przewagą jednego zawodnika. w 11 minucie z boiska wyleciał Kums, który podarował Bawarczykom prezent w postaci karnego. Robert Lewandowski tej okazji nie zmarnował. Wynik spotkania w 65 minucie spotkania ustalił Thiago. Robert Lewandowski zagrał całe spotkanie, a Łukasz Teodorczyk 84 minuty. W innym spotkaniu grupy B PSG rozbiło Celtic 5:0.

Bayern Monachium 2:0 RSC Anderlecht
’12 Robert Lewandowski, 65′ Thiago Alcantara | –

Skład Bayernu Mochanium: 1.Neuer, 13.Rafinha, 4.Sule, 8.Martinez(77′ 17.Boateng), 32.Kimmich, 6.Thiago, 24.Tolisso, 7.Ribery(78′ 25.Muller), 11.Rordrigez(85′ 29.Coman), 10.Robben, 9.Lewandowski

Skład RSC Anderlecht:1.Sels, 11.Chipciu, 5.Spaijć, 20.Kums, 3.Deschacht, 7.Najar(26′ 12.Appiah), 10.Stanciu(59’9.Onyekuru), 32.Dendoncker, 25.Trebel, 94.Hanni, 91.Teodorczyk(84′ 99.Harabaoui)

Żółte kartki: 11′ Ribery, 74′ Tolisso | 22′ Trebel, 53′ Stanciu

Czerwone kartki: – |Kums 11′

Sędzia główny: Paolo Tagliavento