LM: Real pewnie wygrywa z Napoli, przeciętny Zieliński

realmadrid.com

Real Madryt pokonało na własnym stadionie Napoli 3:1. Mecz zaczął się dobrze dla gości z Neapolu, którzy w mecz weszli zdecydowanie lepiej od Realu, co skutkowało zdobyciem bramki przez Insigne po błędzie ze strony Navasa, który wyszedł za wysoko. Po tej bramce Real zaczął stopniowo odzyskiwać kontrolę. Po fenomenalnym podaniu zewnętrzną częścią stopy Carvajal posłał piłkę na głowę Benzemy, który dał remis dla Królewskich. Druga połowa to z kolei fenomenalne wejście Realu Madryt. Już w 49 minucie na prowadzenie Real po kombinacyjnej akcji wyprowadził Toni Kross. Wynik spotkania po strzale z woleja ustalił Casemiro. W meczu zagrał Piotr Zieliński (90 minut), a pod koniec spotkania na placu gry pojawił się Arkadiusz Milik.

Real Madryt 3:1 Napoli
`18 Karim Benzema, `49 Toni Kroos, `54 Casemiro | `8 Lorenzo Insigne

Skład Realu Madryt: 1.Navas, 1.Marcelo, 4.Ramos(`71 3.Pepe), 5.Varane, 2.Carvajal, 8.Kroos, 14.Casemiro, 19.Modrić, 7.Ronaldo, 9.Benzema(`82 21.Morata), 10.Rodriguez(`76 17/Vazquez)

Skład Napoli: 25.Reina, 2.Hysaj, 33.Albiol, 26.Koulibaly, 31.Ghoulam, 20.Zieliński(`75 5.Allan), 42.Diwara, 17.Hamsik(`74 99.Milik), 7.Callejon, 14.Mertens, 24.Insigne

Żółte kartki: `17 Ramos | `38 Zieliński, `76 Mertens