LM: Pierwsza zdobycz punktowa drużyny Polaka!

Jakub Rzeźniczak / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Karabach Agdam po dwóch porażkach w końcu wywalczył punkt w elitarnych rozgrywkach Champions League. Mistrz Azerbejdżanu mimo kończenia meczu w osłabieniu bezbramkowo zremisował przed własną publicznością z Atletico Madryt. W barwach gospodarzy grał Jakub Rzeźniczak.

Były piłkarz m.in. Legii Warszawa zagrał ostatnie dziewiętnaście minut. W 27. minucie powinni prowadzić goście, ale sytuacji sam na sam nie wykorzystał Yannick Carrasco.

W następnej serii spotkań, ostatniego dnia października oba zespoły spotkają się w Madrycie.

Baku National Stadium, 18.10.2017, godz. 18:00, 3. kolejka grupy C Ligi Mistrzów
Karabach Agdam – Atletico Madryt 0:0
żółte kartki: Michel, Dino Ndlovu, Badavi Guseynov (Karabach)
czerwona kartka: Dino Ndlovu 75′ (Karabach)

Karabach: Ibrahim Sehic – Ansi Agolli, Rashad Sadygov, Badavi Guseynov, Maksim Medvedev (71′ Jakub Rzeźniczak), Gara Garayev, Richard, Mahir Madatov, Michel (85′ Tarik Elyounoussi), Tarik Elyounoussi (69′ Wilde-Donald Guerrier), Dino Ndlovu.

Atletico: Jan Oblak – Sime Vrsaljko, Diego Godin, Jose Maria Gimenez, Filipe Luis, ,Saul Niguez, Gabi, Nicolas Gaitan (64′ Thomas), Yannick Carrasco (72′ Angel Correa), Antoine Griezmann, Kevin Gameiro (72′ Fernando Torres).