Liverpool zakończył fatalną passę – Kontuzja Harry’ego Kane’a

Kane

PremierLeague.com

Liverpool zakończył fatalną passę powracając na zwycięską ścieżkę w rozgrywkach Premier League.

W czwartek podopieczni Jurgena Kloppa na wyjeździe pokonali piłkarzy Jose Mourinho 3:1. W tej konfrontacji wynik zszedł na dalszy plan, ponieważ w drużynie Kogutów poważnej kontuzji kostki nabawił się Harry Kane.

Ostatnie cztery spotkaniach w wykonaniu mistrzów Premier League wyglądało tak, że nie zdobyli ani jednej bramki. Na pomeczowej konferencji prasowej Jurgen Klopp stwierdził, że jego czołowa trójka odżyła po tym, jak Roberto Firmino zakończył 492-minuty ciszy bez zdobyczy bramkowej. Jose Mourinho wypowiedział się na temat reprezentanta Anglii, który wypadł na co najmniej kilka tygodni:

– Dwie kontuzje obu kostek, druga gorsza od pierwszej. Czeka go kilka tygodni przerwy, nie wiem dokładnie ile. Jest kilku piłkarzy, których nie możemy zastąpić. Uważam, że musimy z tym walczyć, gdyż nie możemy zrobić nic innego.

W trwającym sezonie duet stworzony przez Kane’a i Sona jest najbardziej zabójczym w Premier League. Niestety kontuzja Harry’ego Kane’a sprawiła, że druga połowa w wykonaniu Kogutów wyglądała “fatalnie”, co doprowadziło do porażki 3:1.