Paris Saint Germain przyzwyczaiło już swoich kibiców, że w Ligue1 nie przegrywa. Tym razem na pożarcie Paryżanom rzucono Troyes, które zostało zdeklasowane i pokonane 4:1.

Jedyne czego przed dzisiejszym spotkanie nie było wiadomo, to ile bramek strzeli PSG i kto je zdobędzie. Jako pierwszy do bramki strzelił w 20 minucie Edison Cavani i w pierwszej połowie to było na tyle.

Druga połowa to trzy ciosy zadane przez gospodarzy, na które Troyes odpowiedzieli tylko raz, w 90 minucie. Jako pierwszy strzelił Ibrahimović w 58 minucie, potem Kurzawa w 67 i ostateczny cios zadał Augustin w 84 minucie. Goście zdobyli jedną honorową bramkę w doliczonym już czasie gry.

Paris Saint-Germain – Troyes 4:1
1:0 Cavani 20′
2:0 Ibrahimović 58′
3:0 Kurzawa 67′
4:0 Augustin 84′
4:1 Ayasse 90′