Lewandowski wróci do gry już w połowie kwietnia?

Robert Lewandowski Bayern Monachium

źródło: twitter.com/FCBayern

Jak informuje “Kicker” Robert Lewandowski zamierza wrócić na europejskie boiska już w połowie kwietnia. Kapitan reprezentacji Polski chce pomóc swojej drużynie w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Podczas meczu polskiej drużyny narodowej z Andorą, Robert Lewandowski doznał urazu więzadła bocznego w prawym kolanie. Początkowe rokowania wyglądały dla snajpera Bayernu Monachium obiecująco, jednak dokładne badania przeprowadzone już w Niemczech nie dały takich pozytywnych wyników. W tym momencie mówi się już nawet o możliwych czterech tygodniach przerwy dla 32-latka. Byłby to wielki cios nie tylko dla obecnych mistrzów Niemiec, ale również dla samego napastnika. “Lewy” w tym sezonie stara się pobić legendarny rekord Gerda Müllera pod względem bramek strzelonych w jednym sezonie Bundesligi.

Jednak jak donosi “Kicker” Lewandowski do gry ma zamiar wrócić o wiele wcześniej. Powołując się na najbliższe otoczenie piłkarza, niemieckie media informują, jakoby kapitan reprezentacji Polski do gry chciał wrócić już w połowie kwietnia. Dzięki temu zeszłoroczny król strzelców Bundesligi pomógłby swojej drużynie w rewanżowym meczu z PSG w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Przy takim scenariuszu “Lewy” opuściłby tylko spotkania z RB Lipsk, Unionem Berlin oraz pierwsze starcie z mistrzami Francji. O ile Hansi Flick na pewno byłby zadowolony z takiego obrotu spraw, to nie wiadomo, jakie szanse ma polski napastnik na tak szybki powrót do zdrowia.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *